Políticos as eleições, Votar livremente e participar activamente da democracia, Vote for Change, Referendo on-line
Antonín Prachař

Ministr Prachař oznámil změny, na dopravě se budou dít věci

Antonín Prachař 40%

button ElectionsMeter.com

 

Praha - Nový ministr dopravy Antonín Prachař (ANO) chce v co nejkratším termínu obnovit pozastavenou dostavbu dálnic. Výstavbu infrastruktury považuje za klíčovou i premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Prachař ale dnes při svém uvedení do úřadu novinářům řekl, že někteří dodavatelé budou mít velmi těžkou pozici pro získání dalších zakázek.

 

"Není totiž možné spolupracovat s někým, kdo vede soudní spor se svým zadavatelem," uvedl ministr.

 

Nejznámějším je spor státu se společností Eurovia CS ohledně zvlněné dálnice D47 u Ostravy. Spor o vady na zhruba devítikilometrovém úseku dálnice vypukl v roce 2011, kdy ŘSD na poškozených úsecích nechalo provést kontrolní vrty. Podle ŘSD zhotovitel, společnost Eurovia, nedodržel domluvený postup stavby a většina vad vznikla použitím nekvalitního podkladového materiálu. Eurovia to odmítá s tím, že použitý materiál si objednalo ŘSD.

 

Ministr se zmínil také o výběru nového provozovatele elektronického mýta. Podle něj je nutné co nejdříve vládě předložit složení ř&. acute;dícího výboru.

...

 

 

30. ledna 2014

Přečtěte si více: domaci.eurozpravy.cz

2014-01-30


amalia -
Bandeira-lono spam

Não ElectionsMeter é responsável pelo conteúdo do argumentos. Por favor consulte sempre o usuário ou autor do argumento. Todos os argumentos ou qualquer texto publicado na electionsMeter deve incluir o nome original do autor e as referências à fonte original do texto. Os usuários são obrigados a seguir a lei de direitos autorais. Por favor, leia com atenção as regras do uso do site.

Voltar para votação: > Czech Republic > Os políticos > Antonín Prachař
 
load menu