Políticos as eleições, Votar livremente e participar activamente da democracia, Vote for Change, Referendo on-line
Ivan Gašparovič

Gašparovič našiel s Radičovou spoločnú reč. O Líbyi

Ivan Gašparovič 33%

button ElectionsMeter.com

Noha slovenského vojaka nevstúpi na líbyjskú pôdu a žiadna zo slovenských bojaschopných stíhačiek zatiaľ nesčerí vzduch nad touto africkou krajinou.

Na tomto postoji sa na utajenej schôdzke zhodol prezident a zároveň najvyšší veliteľ ozbrojených síl Slovenskej republiky Ivan Gašparovič s predsedníčkou vlády Ivetou Radičovou.

Hlava štátu však zároveň nevylúčila zmenu slovenského postoja v budúcnosti. Podľa Gašparoviča totiž "môže dôjsť k situácii, ktorá prípadne povedie k prehodnoteniu slovenskej účasti v takejto operácii".

Obaja slovenskí štátnici však jednoznačne potvrdili pdporu embargu na dovoz zbraní do krajiny, v ktorej tvrdou päsťou už niekoľko desaťročí vládne plukovník Muammar Kaddáfi.

...

 

Zdroj: aktual ne.sk


jarmilka -
Bandeira-lono spam

Não ElectionsMeter é responsável pelo conteúdo do argumentos. Por favor consulte sempre o usuário ou autor do argumento. Todos os argumentos ou qualquer texto publicado na electionsMeter deve incluir o nome original do autor e as referências à fonte original do texto. Os usuários são obrigados a seguir a lei de direitos autorais. Por favor, leia com atenção as regras do uso do site.

Voltar para votação: > Slovakia > Os políticos > Ivan Gašparovič
 
load menu