Políticos as eleições, Votar livremente e participar activamente da democracia, Vote for Change, Referendo on-line
Jan Mládek

Dvojí život Jana Mládka

Jan Mládek 28%

button ElectionsMeter.com

 

Proč budoucí ministr průmyslu nedostal bezpečnostní prověrku
 
Nikdo nebude mít v nové vládě zásadnější agendu týkající se bezpečnosti země než Jan Mládek. Kromě rozhodnutí, jestli a komu svěřit dostavbu Temelína, bude mít coby ministr průmyslu pod palcem i tvorbu strategické vize, jak dál nakládat se zdejšími ropnými společnostmi, na nichž závisí energetická soběstačnost Česka, nebo jakým směrem zacílit proexportní politiku. 

 

Je v tom ale zvláštní rozpor. Jak nedávno upozornil prezident Miloš Zeman, Mládek by měl řešit věci, o nichž by se za normálních okolností nemohl vůbec nic dozvědět, protože neprošel bezpečnostní prověrkou. Jinými slovy, bezpečnost státu může již brzy ovlivňovat muž, který z hlediska úřadů představuje pro tentýž stát značné bezpečnostní riziko.

...

 

 

20. 1. 2014

Přečtěte si více: respekt.ihned.cz

2014-01-30


amalia -
Bandeira-lono spam

Não ElectionsMeter é responsável pelo conteúdo do argumentos. Por favor consulte sempre o usuário ou autor do argumento. Todos os argumentos ou qualquer texto publicado na electionsMeter deve incluir o nome original do autor e as referências à fonte original do texto. Os usuários são obrigados a seguir a lei de direitos autorais. Por favor, leia com atenção as regras do uso do site.

Voltar para votação: > Czech Republic > Os políticos > Jan Mládek
 
load menu