Políticos as eleições, Votar livremente e participar activamente da democracia, Vote for Change, Referendo on-line
Martin Stropnický

Pokud se Stropnický stane ministrem, chce ušetřit desítky milionů

Martin Stropnický 26%

button ElectionsMeter.com

 

Pokud se Martin Stropnický (ANO) stane ministrem obrany, chce v nejbližších měsících po jmenování ušetřit řádově desítky milionů korun na provozu resortu. Až poté, co zefektivní chod úřadu, chce pro ministerstvo žádat o navýšení rozpočtu. Stropnický to dnes v Poslanecké sněmovně řekl ČTK.

 

„Abych mohl třeba orodovat za zvýšení rozpočtu Ministerstva obrany v příštím roce, tak ale považuju za logické, že musím vykázat nějaké zefektivnění toho hospodaření už v tomhle roce. Je to provázané," řekl Stropnický.

 

Šetřit chce například dalším prodejem nepotřebného armádního majetku. Rád by také prověřil smlouvy na IT zakázky nebo potřebnost externích právních služeb. „Ten aparát, celkové hospodaření ministerstva, tak ty rezervy jsou. " uvedl Stropnický.

...

 

 

21. 1. 2014

Přečtěte si více: www.parlamentnilisty.cz

2014-01-30


amalia -
Bandeira-lono spam

Não ElectionsMeter é responsável pelo conteúdo do argumentos. Por favor consulte sempre o usuário ou autor do argumento. Todos os argumentos ou qualquer texto publicado na electionsMeter deve incluir o nome original do autor e as referências à fonte original do texto. Os usuários são obrigados a seguir a lei de direitos autorais. Por favor, leia com atenção as regras do uso do site.

Voltar para votação: > Czech Republic > Os políticos > Martin Stropnický
 
load menu