Políticos as eleições, Votar livremente e participar activamente da democracia, Vote for Change, Referendo on-line
Michaela Marksová-Tominová

Ženy v čele ministerstva. K Marksové míří třetí náměstkyně

Michaela Marksová-Tominová 24%

button ElectionsMeter.com

 

PRAHA - Na ministerstvo práce a sociálních věcí míří další žena. Resort, který vede Michaela Marksová Tominová (ČSSD), se tak stane ministerstvem s největším zastoupením žen ve vedení. Jak nyní zjistil server Lidovky.cz, třetí náměstkyní by se mohla stát Jana Hanzlíková.

 

Hanzlíková pracuje jako sociální pedagožka, která se podle vlastních internetových stránek specializuje na systemickou terapii. Na ministerstvu má zastoupit hnutí ANO. Už v minulých dnech se náměstkyněmi staly Zuzana Jentsche Stöcklová a Iva Merhautová.

 

Hanzlíková se ovšem musí ještě sejít s ministryní práce Marksovou. Na otázku serveru Lidovky.cz, zda-li setkání není už pouze formalitou, opatrně odpovídá: "No samozřejmě, ale já o tom nebudu teď mluvit, já se s ministryní ještě nesetkala. Určitě bude výsledek znám do konce týdne,"

 

Hanzlíková zatím neví, co by mohla mít na ministerstvu na starosti. "Bude to předmětem jednání," tvrdí. Pro práci se však cítí kvalifikovaná. "Patnáct let jsem s pedagogikou a sociální prací působila v managementu. Není mi to zas tak vzdálené. V posled. ích letech jsem se hodně věnovala strategickým věcem," řekla Hanzlíková.

...

 

 

Autor: Jakub Zelenka

2014-03-11

Celý článek: www.lidovky.cz

2014-03-11


amalia -
Bandeira-lono spam

Não ElectionsMeter é responsável pelo conteúdo do argumentos. Por favor consulte sempre o usuário ou autor do argumento. Todos os argumentos ou qualquer texto publicado na electionsMeter deve incluir o nome original do autor e as referências à fonte original do texto. Os usuários são obrigados a seguir a lei de direitos autorais. Por favor, leia com atenção as regras do uso do site.

 
load menu