Políticos as eleições, Votar livremente e participar activamente da democracia, Vote for Change, Referendo on-line
Milan Štěch

Štěch kritizoval mizivou komunikaci mezi koalicí a opozicí

Milan Štěch 42%

button ElectionsMeter.com

Předseda Senátu Milan Štěch vyhlásil 1. října v Praze volby prezidenta republiky na 11. a 12. ledna 2013. (Autor: Kamaryt Michal)Praha - Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) kritizoval mizivou komunikaci mezi koalicí a opozicí i mezi vládou a horní komorou parlamentu. Vnímá to jako jeden z důvodů současné malé důvěry lidí v politiku. Uvedl to dnes na shromáždění k 16. výročí ustavující schůze Senátu, na němž rekapituloval uplynulé funkční.

 

"Komunikace mezi politiky je podle mého názoru v současné době mizivá, a to jak mezi koalicí a opozicí, tak i mezi Senátem a vládou. Řada ministrů jen obtížně nachází cestu do Senátu, když mají předkládat zákony, často se nechají zastupovat jiným členem vlády a premiér, zdá se, že cestu do Senátu přes pravidelně zasílané pozvánky zapomněl," řekl Štěch. I z toho je podle něj vidět, jak se politická scéna a její vnímání posunulo tak "nedobrým směrem".

 

Důvěra v politiku, politické strany a politiky je podle Štěcha na minimu, a to v důsledku dlouhodobé hospodářské krize, řady kauz politiků a také kvůli "dopadu takzvaných reforem, které se bolestivě odrážejí, dotýkají občanů naší země". Podotkl, že reformy byly prosazeny koaličn&. acute; většinou ve Sněmovně přes veto Senátu, v němž má ČSSD většinu.

 

Celá článek: ČN.cz (18.12.201)


barby -
Bandeira-lono spam

Não ElectionsMeter é responsável pelo conteúdo do argumentos. Por favor consulte sempre o usuário ou autor do argumento. Todos os argumentos ou qualquer texto publicado na electionsMeter deve incluir o nome original do autor e as referências à fonte original do texto. Os usuários são obrigados a seguir a lei de direitos autorais. Por favor, leia com atenção as regras do uso do site.

Voltar para votação: > Czech Republic > Os políticos > Milan Štěch
 
load menu