Políticos as eleições, Votar livremente e participar activamente da democracia, Vote for Change, Referendo on-line
Namık Kemal Zeybek

Zeybek: Fransa'nın yaptığı yanına kalmamalı

Namık Kemal Zeybek 39%

button ElectionsMeter.com

 

DP Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, Fransa'nın Ermeni iddialarına kabul etmesine ilişkin, ''Oturmuş karar veriyor. Cehennemin dibine kadar versinler. Ne olacak yani." dedi ve ekledi:

 

Zeybek, Türkiye'de yaşanan olayları değerlendirmek amacıyla partisinin il başkanlığında düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, bu günkü iktidarın kendisine ait bir politikası olmadığını söyledi.

Türkiye'nin 300 milyar doları aşan dış borcu bulunduğunu, siyasi yapısının da müflis durumda olduğunu kaydeden Zeybek, ülkenin adı konulmamış bir iflas yaşadığını ileri sürdü.

Zeybek, bütün bunların sonucu olarak da dış siyasette tam anlamıyla bir iflas yaşandığını belirterek, ''Kendisine yazdığı kitaplardan dolayı saygı duyduğumuz, kitaplarını da beğenerek okuduğumuz bilim adamı olarak da başarılı bulduğumuz Profesör Davutoğlu ne yazık ki, dış siyasette tam anlamıyla bir beceriksizlik örneği vermiş durumdadır. Sayın Davutoğlu, Dışişleri Bakanlığını beceremiyorsun. Kitap yazmakla bu iş olmuyor. Diplomasi dilini ve dünyada olup bitenlerin gerçek anlamını bilmen gerekir'' dedi.

...

 

 

28 Aralık 2011

Tüm makaleyi okuyun: www.telgrafturk.com

2011-12-29


amalia -
Bandeira-lono spam

Não ElectionsMeter é responsável pelo conteúdo do argumentos. Por favor consulte sempre o usuário ou autor do argumento. Todos os argumentos ou qualquer texto publicado na electionsMeter deve incluir o nome original do autor e as referências à fonte original do texto. Os usuários são obrigados a seguir a lei de direitos autorais. Por favor, leia com atenção as regras do uso do site.

Voltar para votação: > Turkey > Os políticos > Namık Kemal Zeybek
 
load menu