Políticos as eleições, Votar livremente e participar activamente da democracia, Vote for Change, Referendo on-line
Namık Kemal Zeybek

Zeybek'ten İran televizyonuna çarpıcı açıklamalar

Namık Kemal Zeybek 39%

button ElectionsMeter.com

 

Demokrat Parti Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, İran'da yayın yapan Pres-TV'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu. Zeybek, AK Parti'yi çok uluslu şirketlerin iktidara getirdiğini belirterek "AKP'nin kendisine mahsus bir dış politikası yoktur" dedi...

Demokrat Parti Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, İran Pres-TV’ye yaptığı açıklamada, AKP iktidarını, Türkiye’de iktidara Çok Uluslu Şirketlerin getirdiğini belirtti ve “AKP iktidarının kendisinin orijinal, özgün, kendisine mahsus bir dış politikası yoktur.” Dedi.

DP Lideri Zeybek, İran televizyonu muhabiri Mehdi Gholizadeh’ın sorularına şu cevapları verdi:

“Türkiye’ye AKP iktidarını, Çok Uluslu Şirketler getirdi”

“Dünyayı ele geçirmek isteyen, dünyayı sömürmek isteyen, dünyadaki bütün ülkelerin kaynaklarını ele geçirmek ve o ülkeleri kendi ürettikleri mallar için serbest Pazar haline getirmek isteyen global şirketler var. Bu global şirketlerin arkasında da seyfonizm var. Yani siz öyle diyorsunuz ben de öyle diyeyim. Evet böyle bir belayla karşı karşıya. Bu güç, birçok ülkede, askeri yöntemler kullanarak, renkli devrimler yaptırılarak dünya ülkelerini birer birer kendi denetimleri altına almak istiyor.

...

 

 

26 Aralık 2011

Tüm makal. yi okuyun: www.gazete5.com

2011-12-29


amalia -
Bandeira-lono spam

Não ElectionsMeter é responsável pelo conteúdo do argumentos. Por favor consulte sempre o usuário ou autor do argumento. Todos os argumentos ou qualquer texto publicado na electionsMeter deve incluir o nome original do autor e as referências à fonte original do texto. Os usuários são obrigados a seguir a lei de direitos autorais. Por favor, leia com atenção as regras do uso do site.

Voltar para votação: > Turkey > Os políticos > Namık Kemal Zeybek
 
load menu