Políticos as eleições, Votar livremente e participar activamente da democracia, Vote for Change, Referendo on-line
Richard Brabec

Brabec ruší tendry i externisty. Ještě nikdy jsem tolik nepracoval, říká

Richard Brabec 50%

button ElectionsMeter.com

 

Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) po svém nástupu zahájil razantní šetření. Zbavuje se externích pracovníků a ruší nevýhodné zakázky. Zatím nové vedení ministerstva odhalilo problematické smlouvy za 173,3 milionu korun. Rezort také narychlo čerpá miliardy z evropských fondů, letos totiž může přijít až o třináct miliard korun.

 

Po personálním zemětřesení, které se na rezortu životního prostředí konalo ihned po nástupu nového ministra, probíhají v současnosti audity a prověřování celého hospodaření. Brabec to řekl na tiskové konferenci, kde hodnotil svůj první měsíc ve funkci a představil kompletně proměněný tým náměstků.

 

"Každou korunu bychom měli obrátit třikrát a ucpat díry, kudy utíkají peníze ven," řekl Brabec a jako příklad připomenul kontroverzní tendr na propagační předměty v podobě spodního prádla s obrázkem bobra, který již nechal zrušit (více čtěte zde).

 

Dosud nové osazenstvo ministerstva objevilo 21 problematických smluv za 173,3 milionu korun. Nyní také prověřuje tendr na nákup výpočetní techniky za 37 milionů či uzavřená výběrová řízení na bezpečnostní služby či ekonomický informační systém.

...

 . /p>

Autor: Zdeňka Trachtová

10. března 2014

Přečtěte si celý článek: zpravy.idnes.cz

2014-03-11


amalia -
Bandeira-lono spam

Não ElectionsMeter é responsável pelo conteúdo do argumentos. Por favor consulte sempre o usuário ou autor do argumento. Todos os argumentos ou qualquer texto publicado na electionsMeter deve incluir o nome original do autor e as referências à fonte original do texto. Os usuários são obrigados a seguir a lei de direitos autorais. Por favor, leia com atenção as regras do uso do site.

Voltar para votação: > Czech Republic > Os políticos > Richard Brabec
 
load menu