Políticos as eleições, Votar livremente e participar activamente da democracia, Vote for Change, Referendo on-line
Richard Sulík

Sulík o návšteve budovy NR: Deti, choďte radšej do ZOO

Richard Sulík 26%

button ElectionsMeter.com

Predseda parlamentu Richard Sulík odporúčal ruským deťom z oblastí, ktoré vlani zasiahli ničivé požiare, radšej návštevu bratislavskej zoo, a nie historickej budovy Národnej rady SR na Župnom námestí. "Odporúčam vám, deti, dlhšie zostať v tej zoologickej ako v nejakej starej budove. Nie je tam ani nijaké umenie, je to len budova. Jediné, čo tam je, sú tam obrazy mojich predchodcov a ešte Milana Rastislava Štefánika. Keď som ich prvýkrát videl, rozhodol som sa, že ja sa maľovať nedám. Takže radšej tá zoologická, máme tam nový pavilón opíc. Tri gorily," povedal Sulík.

Oboznámil ich tiež s tým, že slovenský parlament je menší ako ruská Duma, ale to neznamená, že by v tom slovenskom bola nuda. "Máme tu veľa zábavy," ubezpečil ich.

Detí sa potom pýtal, odkiaľ sú. Vtipne mu odpovedali, že z Ruska. Predseda parlamentu preto spresnil svoju otázku: "Pýtal som sa skôr na mesto." Deti ho informovali, že pochádzajú zo štyroch ruských oblast&iac. te;. Sulíka zaujímalo, či sú tieto oblasti blízko Japonska. "Našťastie nie. Je to v strednej časti Ruska," povedali deti.

...

Zdroj: čas.sk


jarmilka -
Bandeira-lono spam

Não ElectionsMeter é responsável pelo conteúdo do argumentos. Por favor consulte sempre o usuário ou autor do argumento. Todos os argumentos ou qualquer texto publicado na electionsMeter deve incluir o nome original do autor e as referências à fonte original do texto. Os usuários são obrigados a seguir a lei de direitos autorais. Por favor, leia com atenção as regras do uso do site.

Voltar para votação: > Slovakia > Os políticos > Richard Sulík
 
load menu