Políticos as eleições, Votar livremente e participar activamente da democracia, Vote for Change, Referendo on-line
Vlastimil Picek

Konečně máme kompletní vládu, Picek převzal ministerstvo...

Vlastimil Picek 50%

button ElectionsMeter.com

... obrany, Peake zuří

 

Vlastimil Picek se stal v 11 hodin ministrem obrany. Do funkce ho na Pražském hradě jmenoval nový prezident Miloš Zeman.

 

Vlastimil Picek povýšil z pozice prvního náměstka ministra obrany do funkce ministra. Na jeho jméně se shodl premiér Nečas s prezidentem Zemanem.

 

Vlastimil Picek podle premiéra zcela vyhovuje jeho představě o nestranickém odborníkovi, který má všechny předpoklady zastávat funkci ministra. Zeman dal už v pátek jasně najevo, že mu Picek jako ministr vyhovuje.

 

Picek ministerstvo obrany fakticky vedl od té doby, co z ministerského křesla musela po pouhých osmi dnech ve funkci loni v prosinci odejít vicepremiérka Karolína Peake (LIDEM). "Uplynulé tři měsíce dokázaly, že je schopen plnohodnotně zastupovat resort doma i v zahraničí," m&ia. ute;ní Nečas, který byl po tu dobu prezidentem pověřen řízením ministerstva.

 

Čtěte dále: tn.cz (19.3.2013)


barby -
Bandeira-lono spam

Não ElectionsMeter é responsável pelo conteúdo do argumentos. Por favor consulte sempre o usuário ou autor do argumento. Todos os argumentos ou qualquer texto publicado na electionsMeter deve incluir o nome original do autor e as referências à fonte original do texto. Os usuários são obrigados a seguir a lei de direitos autorais. Por favor, leia com atenção as regras do uso do site.

Voltar para votação: > Czech Republic > Os políticos > Vlastimil Picek
 
load menu